Пошук на сайті
23/10/2017 09:12 ГоловнаНовиниІсторіяКонтакти

Головна » Про БІРЖУ » Проспект про біржу
АТ «Східно-Європейська фондова біржа» створена в листопаді 2007 року. Засновниками біржі є 21 торговець цінними паперами.
Для забезпечення надійної діяльності Біржі в ринкових умовах сформовано статутний фонд грошовими коштами в розмірі 50 000 000 грн.
Біржа має ліцензію Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку України на право провадження професійної діяльності з організації торгівлі на фондовому ринку (серія АВ № 581397 від 21.06.2011 р.)
ПАТ «Східно-Європейська фондова біржа» створене з метою подальшого розвитку фондового ринку України шляхом збільшення як вітчизняних, так і іноземних інвестицій в економіку України в умовах приєднання нашої держави до Світової організації торгівлі.
В своїй діяльності АТ «Східно-Європейська фондова біржа» керується наступними принципами:
- використання ефективних технологій при укладанні біржових угод та виконання біржових контрактів, які відповідають  міжнародним стандартам;
- використання біржового програмного забезпечення, відомого зарубіжним інвесторам, що дасть їм змогу проводити  операції з українськими цінними паперами, та навпаки – українським інвесторам вкладати кошти в цінні папери закордонних емітентів;
- забезпечення захисту інвесторів;
- забезпечення прозорості ринку.   
Колектив співробітників Біржі складається з висококваліфікованих спеціалістів, що мають великий досвід роботи з крупними інвесторами як в України, так і за її межами. Крім того, Біржа має сучасне обладнання та відповідне програмне забезпечення для організації та проведення біржових торгів на світовому рівні. Для якісного розповсюдження необхідної інформації Біржа має сайт в Інтернеті, а також власну сторінку в щомісячному журналі.
Відвідувачів: 1449399
  Головна           Новини           Історія           Контакти        
© 2007-2017, ПАТ "Східно-Європейська фондова біржа". Сайт створено компанією NewArt.com.ua. Усі права захищені.